Historie společnosti

accordent picture

MANTA vznikla v roce 1991 a úspěšně působí na našem trhu služeb v oblasti prezentační techniky, zejména dodávek komplexních řešení multimediálních prezentačních systémů na klíč. Manta je společnost značně se dynamicky rozvíjející s mnoha velkými zákazníky mezi vládními a státními institucemi, tuzemskými i zahraničními firmami. Získává si stále více zákazníků i mezi soukromými českými firmami a soukromými osobami, které pochopily, že není nejdůležitější cena, ale především kvalita služeb a dodávaných produktů. Stále významnější část naší kapacity tvoří dodávky studií, projektů a komplexní realizace vybavení prezentačních místností, učeben, aul a kongresových sálů audiovisuální technikou vč. řídících systémů. V rámci přípravy takových projeků zajišťujeme pro zákazníky studie vhodně doplňujících sestav jednotlivých přístrojů v cenových relacích od ekonomických až po špičková řešení, včetně zvukových systémů a řešení akustiky, centralizovaného ovládání veškerého vybavení z jednoho či více míst, spolu s řízením zatemnění a ostvětlení, ap.

Pracovníci společnosti MANTA tvoří tým profesionálů, kteří Vás umí vyslechnout, se znalostí nejmodernějších trendů, Vám navrhnout řešení, a to pak ve špičkové kvalitě realizovat. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis a školení uživatelů.

Za dobu svého působení MANTA realizovala řadu komplexních zakázek, z nichž mnohé nemají v ČR srovnání. Vybrané z nich Vám představujeme v sekci referencí.

Aktuálně  |   Historie firmy  |   Kontakty  |   Napište nám